top of page

PRZESYŁKA

Zamówienia na terenie kraju, wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, Inpost Kurier oraz Inpost Paczkomaty (średni czas doręczenia 1-2 dni). W przypadku zamówień zagranicznych - prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia sposobu oraz ceny dostawy.

Koszt dostawy na terenie Polski 

Kurier DPD  15 pln

Paczkomat INPOST 19 pln

Kurier INPOST 21 pln
Czas realizacji zamówienia to 1-3 dni robocze, w przypadku personalizowanych zamówień 
1-4  dni roboczych. (W okresie świątecznym czas realizacji 
może być wydłużony o 1-2 dni)

ZWROTY

Produkt spersonalizowany nie podlega zwrotowi ani wymianie (Prosimy o rozważne zakupy)

Klientowi będącemu konsumentem, przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia, w takim wypadku poniesiesz jednak bezpośrednie koszty odesłania do nas zamówionej rzeczy.

Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru, aby podczas podróży powrotnej nie uległ uszkodzeniu (zalecamy pakowanie w ten sposób, w jaki towar został do Ciebie dostarczony). Zwracaną paczkę odeślij kurierem na adres: LE POLLEN, Pruszków, ul. Kościelna 22/19C, 05-803, tel. 579 832 419 albo Paczkomat Inpost POP-PUK17, Pola Augustova, lepollenshop@gmail.com tel. 579 832 419

 

Sklep ma prawo odmówić przyjęcia Towaru w przypadkach zwrotu uszkodzonego Towaru, zwrotu dokonanego po upływie dopuszczalnego terminu lub dostarczenia do Sklepu Towaru niepełnowartościowego, tj. niekompletnego.  Wszystkie Towary oferowane w Sklepie są nowe. Zdjęcia Towarów mają charakter przykładowy, gdyż większość towarów wykonywana jest ręcznie, z wyjątkowych materiałów. Mogą wystąpić nieznaczne różnice w wyglądzie produktów. Towary wykonane na zamówienie; według specyfikacji Klienta lub dostosowane w taki sposób, że służą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb nie podlegają wymianie i zwrotowi.

Aby zwrócić towar:

1. Wypełnij formularz zwrotu poniżej. 

2. Włóż do pudełka kartkę z numerem zamówienia. (nie musisz nic drukować)

3. Odeślij towar do nas na adres kurierem: LE POLLEN, Pruszków, ul. Kościelna 22/19C, 05-803, tel. 579 832 419 albo Paczkomatem Inpost POP-PUK17, Pola Augustova, lepollenshop@gmail.com tel. 579 832 419

4. Napisz do nas maila/wiadomość z nazwą przewoźnika i numerem przesyłki (w miarę możliwości) abyśmy mogli sprawnie odebrać twój zwrot. 

Zlecimy zwrot kosztów w tym samym lub następnym dniu od otrzymania przesyłki zwrotnej, nie będziesz czekać 14 dni :)

UWAGA: Prosimy o NIE odsyłanie paczek za pośrednictwem Poczty Polskiej (Nie gwarantujemy odebrania przesyłki). 

Formularz Zwrotu 

Dziękujemy za przesłanie!

REKLAMACJA

Jeśli artykuł posiada wadę fabryczną lub jest uszkodzony, prosimy o zgłoszenie reklamacji.
Zgłoszenie można wysłać drogą e-mailową na adres lepollenshop@gmail.com podając:numer zamówienia, opis wady.
Reklamacja zostanie rozpatrzona maksymalnie w ciągu 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego.

Otrzymasz informację o sposobie rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez nas przesyłki zawierającej reklamowany Produkt. W przypadku uznania reklamacji złożonej drogą kurierską, odeślemy Ci pełnowartościowy produkt (naprawiony lub nowy), a gdy okaże się to niemożliwe (np. wyczerpany nakład), zwrócimy Ci pełną kwotę zapłaconej ceny Towaru. W przypadku nieuwzględnienia reklamacji, Produkt zostanie odesłany wraz z opinią o niezasadności reklamacji.

bottom of page