top of page

PRZESYŁKA

Zamówienia na terenie kraju, wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, Inpost Kurier oraz Inpost Paczkomaty (średni czas doręczenia 1-2 dni). W przypadku zamówień zagranicznych - prosimy o kontakt mailowy w celu ustalenia sposobu oraz ceny dostawy.

Koszt dostawy na terenie Polski 

Kurier DPD  14 pln

Paczkomat INPOST 19 pln

Kurier INPOST 21 pln

Czas realizacji zamówienia to 1-3 dni robocze, w przypadku indywidualnych zamówień 2-5 dni roboczych.

ZWROTY

Produkt spersonalizowany nie podlega zwrotowi ani wymianie (Prosimy o rozważne zakupy)

Klientowi będącemu konsumentem, przysługuje prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówienia, w takim wypadku poniesiesz jednak bezpośrednie koszty odesłania do nas zamówionej rzeczy. Gdy odsyłasz tylko część swojego zamówienia i jest to jedyny zwrot do danego zamówienia, koszt przesyłki zwrotnej będzie po naszej stronie (Za taki zwrot zwracamy kwotę, która jest równowartością najtańszej opcji przesyłki na naszej stronie). 

Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru, aby podczas podróży powrotnej nie uległ uszkodzeniu (zalecamy pakowanie w ten sposób, w jaki towar został do Ciebie dostarczony). Zwracaną paczkę odeślij na adres: LE POLLEN, Pola Augustova, Pruszków, ul. Kościelna 22/19C, 05-803, tel. 579 832 419 albo Paczkomat Inpost PRU04A, Pola Augustova, lepollenshop@gmail.com tel. 579 832 419

 

Sklep ma prawo odmówić przyjęcia Towaru w przypadkach zwrotu uszkodzonego Towaru, zwrotu dokonanego po upływie dopuszczalnego terminu lub dostarczenia do Sklepu Towaru niepełnowartościowego, tj. niekompletnego.  Wszystkie Towary oferowane w Sklepie są nowe. Zdjęcia Towarów mają charakter przykładowy, gdyż większość towarów wykonywana jest ręcznie, z wyjątkowych materiałów. Mogą wystąpić nieznaczne różnice w wyglądzie produktów. Towary wykonane na zamówienie; według specyfikacji Klienta lub dostosowane w taki sposób, że służą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb nie podlegają wymianie i zwrotowi.

Prosimy o wypełnienie formularza zwrotu poniżej.

Formularz Zwrotu 

Dziękujemy za przesłanie!

REKLAMACJA

Jeśli artykuł posiada wadę fabryczną lub jest uszkodzony, prosimy o zgłoszenie reklamacji.
Zgłoszenie można wysłać drogą e-mailową na adres lepollenshop@gmail.com podając:numer zamówienia, opis wady.
Reklamacja zostanie rozpatrzona maksymalnie w ciągu 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego.

Otrzymasz informację o sposobie rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez nas przesyłki zawierającej reklamowany Produkt. W przypadku uznania reklamacji złożonej drogą kurierską, odeślemy Ci pełnowartościowy produkt (naprawiony lub nowy), a gdy okaże się to niemożliwe (np. wyczerpany nakład), zwrócimy Ci pełną kwotę zapłaconej ceny Towaru. W przypadku nieuwzględnienia reklamacji, Produkt zostanie odesłany wraz z opinią o niezasadności reklamacji.

UWAGA: Produkty odsyłane w formie listów lub listów poleconych za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz paczki wysłane za pobraniem nie zostaną przyjęte. 

bottom of page