PRZESYŁKA & ZWROTY

Zamówienia wysyłane są za pomocą firmy kurierskiej DPD lub Paczkomatem INPOST w przeciągu kilku dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia.

Czas dostawy, od momentu wysyłki, nie powinien przekroczyć 2 dni roboczych na terenie Polski oraz 14 dni roboczych na terenie UE.

Koszt dostawy na terenie Polski

kurierem DPD  13.99

Paczkomat INPOST 13.99

W przypadku wysyłki za granicę prosimy o kontakt mailowy.

Produkt spersonalizowany nie podlega zwrotowi ani wymianie (Prosimy o rozważne zakupy)


Reklamacje/ Zwroty:

Prawo do zwrotu Towaru przysługuje z dowolnego powodu w ciągu 14 dni od otrzymania Towaru. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia Towaru w przypadkach zwrotu uszkodzonego Towaru, zwrotu dokonanego po upływie dopuszczalnego terminu lub dostarczenia do Sklepu Towaru niepełnowartościowego, tj. niekompletnego. 


Środki zostaną zwrócone w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania Towaru przez Sklep.

W razie stwierdzenia przez Klienta uszkodzenia Towaru podczas transportu, Klient zobowiązany jest sporządzić w obecności kuriera protokół szkody. Reklamacje wynikające z tytułu uszkodzenia Towaru podczas transportu będą rozpatrywane na podstawie protokołu szkody sporządzonego przez Klienta i kuriera.

 

 

 

Jeśli artykuł posiada wadę fabryczną lub jest uszkodzony, prosimy o zgłoszenie reklamacji.
Zgłoszenie można wysłać drogą e-mailową na adres lepollenshop@gmail.com podając:

  • numer zamówienia

  • krótki opis wady

Reklamacja zostanie rozpatrzona maksymalnie w ciągu 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego.

1.Wszystkie Towary oferowane w Sklepie są nowe. Zdjęcia Towarów mają charakter przykładowy, gdyż większość towarów wykonywana jest ręcznie, z wyjątkowych materiałów. Mogą wystąpić nieznaczne różnice w wyglądzie produktów. Towary wykonane na zamówienie; według specyfikacji Klienta lub dostosowane w taki sposób, że służą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb nie podlegają wymianie i zwrotowi.

 

2.W Przypadku zwrotu zamówienia Sklep nie ponosi kosztów związanych z zwrotem.